| AwanderingLove a întrebat:

Am un note 3 si vreau sa.mi iau un iphone 6 plus. Am cum sa trec jocurile de pe note 3 in iphone? Daca da cum? Ca nu vreau sa pierd ce am facut in jocuri.

Răspuns Câştigător
| Kyra18 a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa faci..Note 3 are Android iar iphone IOS.Chiar daca ai reusi sa gasesti aplicatile acelea progresul se pierde

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Din pacate au platforme diferite(ios si android).Nu ai cum sa le muti. Unele jocuri de pe android nici nu se regasesc pe ios si invers.BAFTA