| Giocodimano1 a întrebat:

Am un note 3 versiune pe alta tara(n900w8) daca nu ma insel este versiune pe Coreea.
As vrea sa stiu ce piesa sau chiar aplicatie trebuie sa schimb/folosesc ca sa imi mearga cartela Digi pe el.
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Giocodimano1 explică:

Il deblochezi de pe reteaua in care l-ai cumparat

4 răspunsuri:
| AZ_Mark_2002 a răspuns:

Sa il deblochezi din reteaua in care l-ai luat folosind imei-ul sau la service

| Giocodimano1 explică (pentru AZ_Mark_2002):

Este pe alta tara... alte retele merg dar Digi nu

| Giocodimano1 explică (pentru AZ_Mark_2002):

Deci cartela Digi imi merge pe telefon adica pot sa sun dar cum ma indepartez de oras nu mai prind semnal
P.S. prietenii mei prind si au tot de la digi

| Giocodimano1 explică (pentru Giocodimano1):

Il deblochezi de pe reteaua in care l-ai cumparat

| AZ_Mark_2002 a răspuns:

Acum tine de operatorul tau de telefonie
comunicai lui problema cu semnalul si fii atent la ce iti spune