| Baa_Cristi_1993 a întrebat:

am un note 4 l am luat nou nu și deodată a început sa meargă greu i am dat un restart și după restart a rămas negru pot răspunde pot vorbi dar e complet negru îmi arata bateria când îl bag la încărcat de la ce sa fie?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-ai dat restart sau resetare? Ca nu e totuna. Daca e nou din magazin trimite-l la reparat in garantie.

| Baa_Cristi_1993 explică (pentru darrio2007):

Nu am garanție

| darrio2007 a răspuns (pentru Baa_Cristi_1993):

Cred ca sunt probleme de soft. Mai bine il cumparai din magazin. Este mai sigur si aveai si garantie. Nu te-ai orientat bine. Pacat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cît l ai cumpărat? Te a țepuit ala care ti l a dat, cel mai bine sună l si da i inapoi telefonul si sa ti dea banii, nu merită reparatia, ca nici cei de la garantie nu il vor face gratis, vei da cateva milioane bune sa il repari. Cel mai bine da il inapoi si i ati banii.

Bula
| Bula a răspuns:

Se numeste "Defectul prostului". big grin

Daca-ti arata bateria cand bagi la incarcat, atunci telefonul tau ESTE OPRIT tongue

Tine apasat indelungat butonul de pornire (10-15 secunde), pana ce apare sigla de pornire, dupa care va functiona.

| bogdan324 a răspuns:

Este nou din magazin sau este luat ca nou de la altcineva? O solutie temporara ar fi sa scoti bateria, tii apasat butonul de pornire un minut dupa il deschizi, dar asta e o solutie temporara, am avut note 4 si numai probleme am avut cu el, am trecut la un galaxy s7, nu-i la fel de mare dar e mult mai rapid, ma tine mai mult bateria, merge absolut orice aplicatie pe el.Eu zic sa il returnezi daca mai poti,

| Baa_Cristi_1993 explică (pentru bogdan324):

Luat de la cineva nou mi la deschis în fata bateria era în folie

| Shimozukushiki a răspuns:

laughing ştaim eu de ce nu îmi iau note 4

| DropZone a răspuns:

Fa-i un factory reset, e de la soft