| Catalin_Alberto_1997 a întrebat:

am un Orange Fova aka Coolpad 3602u si este blocat in Fastboot Mode.
Am incerat fastboot reboot si nu a functionat, am incercat si cu YGDB si nimic. Problema e ca telefonul nu se aprinde de la buton decat daca il conectez la usb. Butonul functioneaza pentru ca daca tin 30 de secunde pe el se restarteaza dar tot in Fastboot Mode intra. Vreun sfat?

3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Cu el inchis ti apasat butonul de power + volume down. O sa intre in recovery si de acolo dai reboot system now

| Catalin_Alberto_1997 explică (pentru WxRo):

Am incercat dar telefonul nu se aprinde de la buton. În schimb dacă îl conectez la usb pornește iar butonul funcționează.

| DropZone a răspuns:

Incearca sa instalezi rom-ul stock