| DoBrOOO2001 a întrebat:

am un prieten are un iphone 6 gold de 64gb si i-a facut update la ios 12 adica ultimul update si de cand i-a facut update pierde semnalul si il recupereaza foarte greu. Stie cineva il pot resofta sau ii trebuie schimbata aia de semnal?

Răspuns Câştigător
| Levington a răspuns:

Ai putea să-i faci "jailbreak", dar sa il faca cineva care se pricepe ca altfel risti sa omori acel telefon! Ai putea incerca la un service, de obicei nu se ocupa cu asa ceva, dar daca le dai șpag.le vorbesti mai frumos, poate te rezolva cu vreo 50-60 de lei!winking baftă!

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

IPhone nu se poate resofta decat cu cel mai nou firmware pentru el (eventual versiune beta).