| Zuzumilk26 a întrebat:

Am un prieten care vrea să își ia un telefon de gaming si nu stie pe care sa il ia.
Care credeti voi ca este cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Nu e neaparat sa fie de Gaming pentru a te putea juca orice pe el, adica sunt folosite aceleasi procesoare ca pe telefoanele normale. Oricum, cel mai bun telefon de Gaming ar fi Asus ROG Phone deoarece el are tot ce trebuie pentru a face Gaming intensiv, dar problema e ca e cam scump dupa mine, chiar daca e de Gaming. Daca nu vrea sa dea atatia bani si in continuare vrea un telefon de Gaming, ii recomand https://www.emag.ro/......DY0804BBM/ sau un Samsung Galaxy S9+ deoarece asta am si eu si e foarte bun in Gaming.

2 răspunsuri:
| anymous a răspuns:

Razer phone 20 de milioane pe eMAG e un telefon foarte bun îl are un coleg si îi merg absolut toate jocurile si telefonul în general fara nicio problemă.

| master0 a răspuns:

Uita-te la Black Shark si vezi cum ti se pare.