| DangerPlayer a întrebat:

Salut TPU: Am un program de trimis wifi dupa laptop pe telefon se numeste virtual router manager si mie se intrerupe wifi foarte des sau uneori numai merge deloc. Imi puteti spune un alt program de trimis wifi pe telefon sau cum sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Cozmynutz a răspuns:

Salut.Iti dau un mic sfat.Nu mai incerca metodele astea.Am incercat si eu cu tot felul de programe si nu a mers (mi se conecta pe tableta dar nu imi dadea net) pana cand mi-am cumparat un router si acum nu mai am probleme.Te sfatuiesc sa iti cumperi un router wireless si nu vei avea nici un fel de problema.Bafta!