| xGamerZ212 a întrebat:

Salut tpu.am un s5 mini.am patit odata de mi s-a inchis intr o noapte dimineata l am gasit inchis si a trebuit sa scot si sa bag iar bateria pentru al porni.Ce problema are? Aa da si ce sa fac sa fie mai optimizat sa mearga bine jocurile etc

1 răspuns:
| NaTuraL999 a răspuns:

E ceva normal sa se block-eze... Legat de optimizarea la jocuri, depinde si memoria. Intra in setari>spatiu de stocare>golire date cache...sau mai simplu instaleaza "Clean Master"! Succes! :*