| IonutCiobanescu a întrebat:

am un s6 edge si dim greseala l-am scapat pe gresie, telefonul a mai suferit la viata lui, dar acum l-am scapat, s-a stins si acum nu se aprinde, il bag la incarcator, se aprinde si se stimge si tot asa, adica se aprinde in sensul ca arata bateria goala cu un fulger in mijloc, daca ma apropiiu de el foarte aproape aud ceva cum ar scârtai inauntru cand e la incarcat, ce as putea sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Daniela3333 a răspuns:

Eventual la un service sa il duci.

| ChawChaw a răspuns:

1.Bună,îmi pare rău de problema ta!
2.Ar trebui sa îl duci la un service, ceva.
3.Probabil s-a stricat ceva in partea de jos, unde încărca sau ceva de genul
4.Am avut si eu o tabletă care a avut o problema asemănătoare(nu se mai putea incărca). Însă din păcate pentru tableta mea nu s-a mai putut face nimic, asa mi-au spus la service.
5. Sper sa îți rezolvi problema! :*