| poterake19 a întrebat:

am un S7 edge si are Android 6.0.1 de cand l-am luat.Nu isi face update la Android 7.De ce?

7 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Vezi sa n-aiba root. si al meu e la fel

| donarcostica a răspuns (pentru sweetangels):

Ce este acest "root"? Si cum il rezolvi?

| sweetangels a răspuns (pentru donarcostica):

E prea complicat sa explic, scrii Samsung s7 edge root si iti da o gramada de filmulete. practic daca are asa ceva, proprietarul dinainte a facut modificari in el si nu isi mai poate actualiza versiunea. de aceea nu poti face upgrade la alta versiune. e nasol...

| poterake19 explică (pentru sweetangels):

Nu are root, eu i-am facut setarile de nou.De la amprenta pana la nume conturi setari etc.

| apz a răspuns:

Ai verificat in setari la actualizari? Poate nu e setat sa actualizeze automat si nu te anunta cand sunt actualizari disponibile.

| poterake19 explică (pentru apz):

Am verificat, e totul setat.

| Krakerrsxinx a răspuns:

Frate daca vrei Android 7.1.2 da-mi in mesaj si it zic eu cum