| Laur77 a întrebat:

am un s8 plus si face figuri cand il bag la incarcat merge ce merge si dupa se opreste din incarcare, tin sa zic ca acum ceva zile i-am uscat cu feonul mufa de incarcare si încărcătorul ca mi-a aparut o notificare ca telefonul este ud, cine s-a confruntat cu asa ceva sa imi zica,

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Stiu pe cineva care are cam aceeasi problema, dar nu la s8, nu mai stiu ce telefon are, doar ca ei ii zicea ca incarcatorul e ud sau bla bla, incearca sa-l duci la reparat, sau sa schimbi incarcatorul, il poti incarca inchizand telefonul, il inchizi de tot si-l lasi asa la incarcat, persoana care avea problema aproape ca si a ta, asa facea sa-l incarce, acum depinde de tine.