| Acab_Emi_1991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy A5 (2016) și aș vrea să filmez ecranul...
Dar fără aplicații de pe magazin play...
Poate mă ajutați...
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| alecse18 a răspuns:

Poti sa cauti "screen recorder" nu sunt sigur daca ai acea aplicatie, daca nu o ai... Nu ai de ales, trebuie sa iti iei o aplicatie de pe gogle play. Eu am Honor 5c si am aceasta aplicatie la notificari (acolo sus,. camd tragi cu degetul in jos imi apare aplicatia) deci poti sa cauti si tu, tot acolo. Succea

4 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Cauta intre aplicatii sau unelte ceva gen "screen recorder"

| UnNumeScurt a răspuns:

Acrab_Emi, pot sa iti pun niste intrebari legate de telefonul tau, vreau sa iau si eu unul ca al tau si vreau sa stiu cum tii se pare tie, se descurca bine? Ruleaza tot bine? Ce probleme are, sau are ceva in neregula? Cum putem lua legatura sa mai vorbim, daca vrei sa ma ajuti

| denisTiky a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Poti sa te uiti la un review pe Youtube, sau sa pui o intrebare pe TPU ((((((((((((((=

| alecse18 a răspuns:

Nu exista asta, descarci Mobizen dupa PlayStore si gata