| Iulika60 a întrebat:

.. am un Samsung galaxy ace si nu gasesc cronometru si temporizator in meniul lui! imi poate spune si mie cineva cat mai iute unde se afla?
multumesc anticipat!

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
In aproape toate telefoanele ANDROID nu este preinstalata nici o aplicatie de acest gen! Trebuie sa o downloadezi de pe GooglePlay! Daca ai vreun WiFi prin apropiere, te poti conecta la el pentru a-l downloada! Daca ai 3Gul tau, poti sa cauti in orice loc te aflii!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!