| irishero a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si nu stiu ce jocuri sa-mi bag in el. As dori o lista de cateva aplicatii distractive dar ceva mai deosebit nu gen: angry birds, nfs shift etc...

1 răspuns:
| Agent47 a răspuns:

Fruit ninja ( este un joc in care sar fructe din josul ecranului iar tu treci cu degetul peste ele si le tai ) apsfalt ( este un joc asemanator nfs-ului doar ca in marchet este cu plata dar il poti lua de pe PC si apoi baga-n telefon ) air pinguit, temple run. Astea au fost jocuri iar programe ai putea lua Cinemagia si eventual Go Loker