| slalomprintrecretini a întrebat:

am un Samsung Galaxy Ch@t B5330 si de 2 saptamani am instalat alt android (el avand din fabrica 4.0.4) si acum are 4.1.2.
Cum pot face sa revin la setarile din fabrica si ce pierd la asta?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Setari>copiere de rezerva si restaurare. Si dai de-acolo, daca vrei sa-ti fac o copie a datelor sau a setarilor. O sa pierzi aplicatiile, posibil si versiunea de Android, o sa trebuiasca sa updatezi iar. Pozele si muzica ar fi bine sa le salvezi separat.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai updatat Android-ul sau ai pus tu un andoid anume, de pe net? E luat de la provider gen Orange/Vodafone, cu soft original de Orange/Vodafone etc?

| slalomprintrecretini explică (pentru CM7YRE):

Este luat de la Cosmote si eu i-am facut updatarea

| CM7YRE a răspuns (pentru slalomprintrecretini):

Setari>copiere de rezerva si restaurare. Si dai de-acolo, daca vrei sa-ti fac o copie a datelor sau a setarilor. O sa pierzi aplicatiile, posibil si versiunea de Android, o sa trebuiasca sa updatezi iar. Pozele si muzica ar fi bine sa le salvezi separat.