| 1310ady a întrebat:

am un Samsung galaxy fit S5670 si am un bec sus langa camera 3G si se aprinde cand primesc mesaj sau cand mi se descarca bateria si nu stiu cum sa il activez ma ajutati va rog?big grin

4 răspunsuri:
| Eddyz a răspuns:

Nu ai cum să îl "activezi". Este special făcut pentru a se aprinde DOAR când primeşti un mesaj sau când ţi se descarcă bateria. Sper că te-am lămurit!

| 1310ady explică (pentru Eddyz):

Multumesc ori cum pentru raspuns! big grin

| bakero a răspuns:

Curios este ca si eu am acelasi tip de telefon si nu am nicio camera 3g desi telefonul suporta si asa ceva! Banuiesc ca te referi la traficul 3g adica, atunci cand folosesti fluxul de informatii de pe net, palpaie si clipeste.

| 1310ady explică (pentru bakero):

Nu, ma refer la camera web, de exemplu am un program pentru yahoo messanger video si pot sa dau la altii web-ul meu dar nu camera din spate, este o camera langa boxa din fata happy