Am un Samsung galaxy i5500 si nu ma pot conecta prin wi-fi la modemul de acasa, mentionez ca mai am un telefeon la care a trebuit prima data sa apas pe butonul "Configurare protejata" si acum se conecteaza automat dar Samsung-ul nu are acel buton.Ma pot conecta in vreun fel?

2 răspunsuri:
| giku1995 a răspuns:

Pai modemul tau trebuie sa aiba un key. cauta pe el key-ul si conecteazate

Nu merge cu key, daca vreau sa ma conectez cu vreun dispozitiv trebuie sa apas butonul de care vorbeam mai sus dar sarmsung-ul nu-l are.