| Slothx a întrebat:

Am un Samsung galaxy j5 2017 si aproape toată memoria internă (16gb) este plină pe nimic. Am aplicatiile pe care le are toata lumea si cateva jocuri si totusi am memoria 14, 59 gb din 16. Ceva soluții?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai verificat pozele și clipurile video?
O poză făcută cu camera de 13M ocupă peste 3 MB iar un clip video FullHD de 12 secunde, peste 25 MB.

| Superior a răspuns:

Te-ai gandit la poze/filmari/etc?
Si eu am fost in aceeasi situatie pana am vazut cat de mult ocupa galeria foto happy

| Bogdan70001 a răspuns:

Mai mult ca sigur este memoria cache, Trebuie sa o stergi

| Slothx explică (pentru Bogdan70001):

Cum o sterg?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Slothx):

La multe telefoane poti sterge din Storage, dar la Samsung chiar nu mai stiu cum este.Ai o plaicatie Smart Manager, nu?

| Fga_Geani_1968 a răspuns:

Salut,am un raspuns Tp1
Intra in setari, la memorie si dupaceea iti apare stergeti app nefolositoare si de acolo vei incepe sa ti se goleasca memoria