| Raptorz a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2, credeti ar functiona un upgrade la android 4.1? Si daca da, ar avea lag sau alte chestii?

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu cred ca se poate asa mult, el are android 2.3.6, pana la 4.1 e mult, plus ca are procesor mic si ram putini, deci o sa aiba lag

| xxx8 a răspuns:

Nu are lag ar merge bine ...gandestete daca LG l7 care are procesor de 1 ghz singal merge pe jelly beam 4.1 al tau ca e mai slab doar cu 200 mhz de ce sa nu mearga este insemnifianta diferenta deci merge binewinking