| Georgekaka a întrebat:

Salut tpu.Am un
SAMSUNG GALAXY S-I9000 si am i-am facut ROOT CRED. cu ClockWorldMod[ODIN] si de atunci nu mai vrea sa porneasca!
se aprinde imaginea cu Samsung Galaxy S si se inchide si o tine tot asa se aprinde, se inchide, se aprinde, se inchide etc.
Ce sa-i fac!?!
Va rog ajutati-ma!
FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Cristi031001 a răspuns:

Incerci sa pui iar sistemul de android.Cauta pe google si ai sa gasesti! scrii ceva de genul:SAMSUNG GALAXY S-I9000 reinstall android forum. Poate gasesti.Bafta

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea mai ai ce să-i faci "acasă", DECÂT să-l duci la un Service şi să te ROGI să-l poată resofta!

Toate cele bune.

| Likeabossy a răspuns:

Mergi la un GSM sa-l resofteze.