| adysmeq a întrebat:

am un Samsung Galaxy S2 cu ICS 4.0.3 si din cand in cand cand primesc mesajele fara sunet si fara vibratii doar se aprinde ecranul apoi daca ma suna cineva isi revine iar dupa cateva ore iar face asa.de la ce sa fie? daca era ceva dezactivat nu mai mergea deloc nu?

2 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Poate este o mica defectiune din partea telefonului.

| adysmeq explică (pentru feraryyy78):

Defectiune de ce anume? soft? sau ce chiar nu imi explic.telefonul nu a suferit niciun soc nu mi-a cazut niciodata si asa face de cand l-am luat.ma gandesc ca poate e de la ICS 4.0.3