| baldabaclost a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 sh vreau sa ii fac reimprospatare la soft...cum pot sa fac asta fara sa pierd date? se face la calculator? sau cum?
FUNDA! :*

8 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Eu am un S Plus și am reinstalat soft-ul cu totul, dar pozele tot mi-au rămas. Și surprinzător, până și datele din jocuri au rămas.

Dar totuși fă un back-up, după cum spune și AvM94. Nu sunt 100% sigur cum funcționează S2.

| AvM94 a răspuns:

Fa un backup

| baldabaclost explică (pentru AvM94):

Sh cum fac asta?

| baldabaclost explică (pentru AvM94):

Pai...nu stiu daca o sa ma descurc singura! alte idei nu ai? big grin

| AvM94 a răspuns (pentru baldabaclost):

Ce vrei sa salvezi? Daca ai pozele pe card sau orice altceva, nu se sterg. Daca le ai in memoria telefonului se sterg, numerele le poti salva in SIM daca nu le ai deja. dar aplicatiile nu le poti salva, doar daca ii faci back-up

| baldabaclost explică (pentru AvM94):

Pai pozele sh melodiile pe care le am vreau sa le pastrez...numai nu cred ca o sa ma descurc cu back-up...nu am facut asa ceva niciodata!

| AvM94 a răspuns (pentru baldabaclost):

Aaa, pai daca le muti pe card, sau daca le ai deja nu este nici o problema nu se sterg.