| BogdanAndrei42 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 neo si nu sunt multumit de el.
Ce telefon mi-ati recomanda, Vreau sa faca poze bune, sa mearga mai toate aplicatiile si jocurile si sa aiba peste versiunea androidului 5.0.0,si sa fie de marca, buna si frumos.Care mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca vrei macar Android Lollipop (5.0), Huawei P8 lite.
Pentru Marshmallow ai putea incerca Lenovo Moto G4, P9 lite si LG G3. De asemenea P8 lite a primit update la Marshmallow.
Daca vrei Nougat, incearca LG Nexus 5x.

| BogdanAndrei42 explică (pentru OnePiece):

Dar poti sa imi zici mai explicat?

| OnePiece a răspuns (pentru BogdanAndrei42):

La 650 de lei ai Huawei P8 lite pe care il poti upgrada la Marshmallow.

4 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Ce buget pentru telefon ai detii? Daca esti bogatan atunci recomand S7 Edge sau iPhone 7s

| BogdanAndrei42 explică (pentru KanezuY):

Cam pana in 500-600 lei maxim un 650.