| redds98 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3.Si vreau sa pun parola la mesaje,poze, contacte... Si nu stiu cum.Cine ma poate ajuta primeste funda. (Nu ma intereseaza sa pun parola la deblocarea telefonului)

Răspuns Câştigător
| Alexandru199617 a răspuns:

Salut! Poti face asta prin descarcarea unei aplicatii numite Applock de pe MagazinPlay si cu ajutorul careia iti poti pune parola la tot ce vrei tu.

3 răspunsuri:
| Dannyy91 a răspuns:

Din google play, iei aplicatia AppLock, si poti sa setezi parole la ce "categorie" vrei tu

| BayatStylat a răspuns:

Ehista pe google play un launher numit ADWlauncher il descarci si vezi ca poti pune parola la orice folder. Funda?

| BayatStylat a răspuns:

Exista pe google play un launher numit ADWlauncher il descarci si vezi ca poti pune parola la orice folder. Funda?