| zma98 a întrebat:

am un Samsung Galaxy S4, si am dat update la android(aveam 4.2.2) si acum am 5.0.1, dar acum, nu ma mai lasa sa pun emoticoane la contacte, si pe androidul vechi, ma lasa. Am incercat si cu aplicatii de emoticoane, nici asa nu ma lasa. Imi spuneti cum as putea sa fac sa pun emoticoane? Dau FUNDA si VOT!

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Ba te lasa. Te duci la setari, la tastatura, si dai 'adauga tastatura'. Aici o sa iti apara, romana, engleza daca ai, sau in ce limba ai tu tastatura si mai cauti tu in lista aia 'emoji'.