| H50 a întrebat:

am un Samsung Galaxy S5 neo nou si cand ma uit pe YouTube mi se blocheaza imaginea, iar sunetul merge in continuare perfect. Se intampla aproape la fiecare videoclip cu o calitate inalta. De la internet nu are cum sa fie, iar de la telefon ma indoiesc. Si nu as vrea sa-mi fi luat un telefon scump si sa nu pot vedea 1080p60 pe YouTube.
Daca stie cineva cum se rezolva FUNDA happy
P.S.: Am incercat sa reinstalez aplicatia, nu s-a rezolvat.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Instaleaza Clean Master si mai dai un boost din cand in cand. poti crea o icoana pe ecran si cand o apesi se elibereaza Ram-ul.
Mai dai la Elimina Fisiere Inutile si elimina-le din cand in cand.
Dar primadata da un reset la setari din fabrica evident ai un virus.

| H50 explică:

Scuza-ma ca iti raspund asa de tarziu, un virus nu prea cred ca are de unde pentru ca folosesc CM Security si telefonul este nou, iar memoria RAM o sterg regulat si utilizez si CCleaner. Tin sa mentionez din nou ca nu se blocheaza telefonul, doar imaginea, atunci cand videoclipul este in 60frame-uri (720p60/1080p60).