| yAdrian a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5, recent i-am facut upgrade la Android si nu imi mai apar notificari privind mesajele primite pe ecranul de blocare... Plus ca ati vazut ca la 4.4 cand intri la mesaje, setari, etc, fundalul e negru, la 5.0 e alb... Aveti ceva idei cu aceste doua probleme?
Dau funda celui mai explicit raspuns.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| calinstefan19 a răspuns:

Trebuie sa te duci in setari la suntete si notificari si acolo ai sectiunea notificari, in sectiunea aia e o optiune "cand este blocat", bifeaza afiseaza toate notificarile

| yAdrian explică (pentru calinstefan19):

Descoperisem :-)
Multumesc oricum. Funda! ✌

1 răspuns: