| blabla11 a întrebat:

SALUT TPU am un Samsung galaxy s5570 mini si am incercat sa ii bag un android de 4.2.2 si l-am bagat gresit. Acum se aprinde telefonul dar ramane blocat pe prima imagine aia cu marca telefonului.Ce sa fac? ajutor

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Trebuie sa ii pui softu original.Iei de pe net ips-ul si softul original apoi injectezi cu odin fisierele priginale de sistem si gata treaba

| davidtm a răspuns:

Incearca sa faci ca baiatu` asta din video.
http://www.youtube.com/watch?v=M8Vgtxmw0G4

| AlecsPAD a răspuns:

Fai DFU
Home + power 10 sec
Apoi iei mana dupa power si tii doar pe home 5 sec in continuare
Ar trebui sa se restarteze si poti sa "butonezi" din nou pe el