| Anonimu161997 a întrebat:

am un Samsung galaxy trent litte si dupa ce l-am cumparat nu mergea pe cosmote si asa ca l-am decodat si acum as vrea sa stiu daca ii dau reset la setarile din fabrica trebuie iar sa il decodez? sad

7 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Am facut un research pe google, si din cate s-ar parea e ca da: va trebui sa-l decodezi iar.

Din ce au zis utilizatorii Edi si Daniel am tras concluzia.

| Blamely a răspuns:

Nu, dacă-i dai reset la setările din fabrică rămâne decodat.

| Anonimu161997 explică:

Pai 1 zice asa 1 asa dupa cine sa ma iau sad mai ast raspunsuri sad

| luckkky a răspuns:

Nu mai astepta laughing da-i resetare generala ca 100% ramane decodat, eu mi-am decodat samsungul singur si i-am dat de cateva ori resetare generala si nu a patit nimic...asa ca stai relax

| Anonimu161997 explică (pentru luckkky):

Ma deci serios nu ma minti sad

| luckkky a răspuns (pentru Anonimu161997):

De ce sa te mint? faci cum doresti, dar o sa vezi ca am avut dreptatewinking

| arm2012 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa il mai decodezi daca l-ai mai decodat odata ai dar reset si cred ca o sa mearca