| piftel a întrebat:

am un Samsung Galaxy Wonder si nu pot sa deschid galeria si muzica.Cand vreau sa le deschid imi apare Memorie insuficienta, stergeti fisiere sau ceva de genu.M-am uitat la memoria de pe telefon si mai am 1 GB liber si pe SD mai am 3, 5G.La camera imi apare mesajul Eroare la aparatul foto.Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

S-ar putea ca iamthelaW sa aiba dreptate.Vezi aici vreo 5 minute:

http://www.youtube.com/watch?v=5nJw7HvOwxI

| MitroAlex94 a răspuns:

Salveaza ce e important din memoria telefonului pe card si reseteaza-l

| iamthelaW a răspuns:

L-ai cumparat de la niste `baieti`?

Am mai vazut la cineva un Galaxy S3 fake care dadea aceleasi mesaje de eroare...

| piftel explică (pentru iamthelaW):

Nu,e de la Germanos, 100% original.