| PateaMihaiDaniel a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y S5360 si imi arata ca se incarca chiar daca nu este conectat la curent. Alteori imi arata ca deconectez si conectez incarcatorul chiar daca nu e asa. Ce se intampla? Va rog frumos spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Foloseste Clean Master apk. te ajuta sa scapi de gunoiul din mobil.Incearca un antivirus.

| AdyYy01 a răspuns:

Incearca sa il cureti de praf inauntru sau sa nu fie ceva mai greu care face contact acolo. Funda?