| VictorFT a întrebat:

am un Samsung Galaxy Y S6310, caut carcasa spate protectie, nu ma intereseaza de care e ( cauciuc sau silicon) vreau doar sa am o carcasa pentru spate, spuneti-mi care are merge, adica de la ce model s-ar mai potrivi cu al meu.

5 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Mergi în magazine specializate, sau caută pe site-uri cum ar fi okazii, dar să fii atent la cine o vinde. Nu pot pune link-uri dar mai bine, du-te la magazine şi caută.

| VictorFT explică (pentru MHems):

Am cautat peste tot, mi s-a spus ca e model nou si nu gasesc, dar am gasit, va multumesc oricum!

| MHems a răspuns (pentru VictorFT):

Unde ai reuşit să găseşti până la urmă?

| Catalin_Iolea_1991 a răspuns:

Okazii.ro gasesti exact pentru modelul tau.