| xGamerZ212 a întrebat:

Salut tpu.Am un Samsung j3 2016 (j320F) vreau sa stiu daca o sa primesc un update la Android mai mare.In momentul de fata e 5.1.1 si e 2016 sad

4 răspunsuri:
| Kanyee a răspuns:

Salut. Daca nu si-a facut pana in momentul de fata update la Android 7, mi-e greu sa cred ca vei primi in viitor.

| AlexFinantatorul a răspuns:

Poti suna chiar tu la ORANGE sa intrebi ce vrei despre telefonul tau, de ex: Cand va primi update j3 2016 la Android 6.0.1.Dar nu cred ca o sa mai dureze mult, maxin 2 luni, deoarece J3 2016 este un telefo foarte bun la acel pret.

| Comsa1234 a răspuns:

Poti cu un costum rom spre exemplu lineage os dar e cam dificil pentru cine nu se pricepe!

| Dannnyyyy a răspuns:

Stiu ca acesta nu e un raspuns, dar e cam ciudat, am Samsung Note 4 din 2014 si am Android 6.0.1
Inca merge blana.
Nu prea cred ca vei primi un update mare.
Spre ca te-am ajutat