| lilskies a întrebat:

am un Samsung j3 si nu functioneaza display-ul, nu se aprinde, el merge, se aude cand il bag la incarcat deci e aprins, functioneaza, dar nu se vede ecranul, e negru. Am cautat pe yt black screen si nimic din ce arata acolo n-a mers. Pot sa ma duc sa schimb display-ul dar nu vreau pentru ca urmeaza sa schimb telefonul si vreau sa ma mai folosesc de el cat se mai poate, vreo solutie? Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vrei sa schimbi telefonul de ce vrei solutii pentru ăsta care il ai? Singura solutie, vinde l repede pentru piese, pe olx 50 lei, ca schimarea displayului costa mult este model vechi telefonul si nu merită investitia.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu ai. Fie il schimbi mai devreme, fie schimbi displayul.