| bymhyt a întrebat:

am un Samsung s5 și mi-am spart sticla de la ecran, se poate schimba doat sticla sau trebuie să schimb displey-ul?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sticla este pentru protejarea ecranului si se poate schimba independent.

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Se poate schimba doar sticla, nu am idee căt ar costa. Baftă!

| robert2007 a răspuns:

Salut! Daca display-ul nu este spart si este inca functionabil, nu va trebui schimbat. Si eu am S5 Neo si am patit la fel ca tine. 80 de lei am dat pentru sticla.

| Maioru88 a răspuns:

Displayul