| Andu_Andrei_1997_PH9X a întrebat:

Am un Samsung Star 2 si de curand mi-am luat un card de memorie de 4 gb si nu mi-l citeste. Daca il pun in alt telefon merge. Cardul de inainte era de 2 gb si mergea la toate telefoanele. L-am si formatat in alt telefon si pe calculator dar nimic. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ori cardul nu e compatibil, ori dispozitivul Samsung are o eroare tehnica. Incearca mai multe memorii de stocare pe telefon, pentru a intelege unde ar putea fi problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti citeste cardul inseamna ca ai telefon analfabet. Invata-l mai intai sa citeasca apoi incearca din nou.