| M._Viorel_Lujeru_1995 a întrebat:

Am un Samsung Wave GT-S8500 (BADA OS) si am pus parola la deblocare si am uitat.o
Pot sa ii dau o resetare la setarile din fabrica cum se da la cele cu android? (daca da, cum?)

7 răspunsuri:
| MaRyWssssss a răspuns:

Stingi telefonul il lasi 10 secunde stins apoi tine apasat pe on-of si pe butonul home in acelasi timp daca nu merge asa tine pe apasat pe on-of si pe volum in acelasi timp asa intri in reboot recovery

| M._Viorel_Lujeru_1995 explică (pentru MaRyWssssss):

Nu merge!

| MaRyWssssss a răspuns (pentru M._Viorel_Lujeru_1995):

Uite cum face asta http://www.youtube.com/watch?v=oyXDbWgkFAY ptrbuie sa apesi pe doua butoane o data

| M._Viorel_Lujeru_1995 explică:

Nu merge deoarece are sistem de operare BADA, nu are android