| AndreeaThaa a întrebat:

am un Sony Ericsson xperia mini x10 si nu stiu sa opresc aplicatiile. Ex : daca intru intr-un joc de exemplu POU si ies din el, adica apas pe "back" ma duce la meniul telefonului cum ar fi ca jocul e inchis. Dar jocul inca ruleaza. Cum il pot inchide de tot?

Răspuns Câştigător
| sebitzu007 a răspuns:

Du-te la setari-aplicatii si acolo o sa vezi mai multe subcategorii si acolo alegi sib categoria in curs sau rulare (in general e ultima) apoi apesi pe pou si dai inchidere fortata.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Quit.

| marian_7699 a răspuns:

Este ceva de la setari... sper ca te-am ajutat!