| lOvEbwN a întrebat:

Am un Sony Ericsson xperia x10 mini, cand intru in Market pentru aplicatii android, dau sa ma inregistrez si imi spune: This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues, call Customer Care.
Dau funda pentru un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| amusername2 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa il resoftezi. Este foarte usor la telefoanele cu android. Poate sa faca acest lucru si un copil de clasa 1. Cauta pe net cum se instaleaza Android (versiunea pe care o ai instalata pe telefon->asta vezi in setari la informatii). E super simplu trebuie doar sa incerci ca de sticat n-ai ce sa strici.

| lOvEbwN explică (pentru amusername2):

Caut imediat. daca gasesti si tu pe google, ar fi foarte indicat pentru mine. ai funda oricum tongue

| amusername2 a răspuns (pentru lOvEbwN):

Http://www.hard-reset.com/......reset.html
Asta e tot ce am gasit asa, in trecere, sper sa iti fie de folos.

| lOvEbwN explică (pentru amusername2):

Am incercat cum a scris acolo, dar tot nu merge...