| lOvEbwN a întrebat:

Am un Sony Ericsson xperia x10 mini, cand intru in Market pentru aplicatii android, dau sa ma inregistrez si imi spune: This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues, call Customer Care.

Dau funda pentru un raspuns bun.

3 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Incearca o resetare generala.(revenire la setarile din fabrica) sau
intra in aplicatii, alege play store si dai clear data si incearca iar.

| EternalVampire a răspuns:

Du-te cu el la reparat si vezi ce are

| dany2918 a răspuns:

Sall pai, mai intai ar trebui sa dai google translate sa vezi ce iti spune daca intelegi ce trebuie sa faci incearca sa setezi tuh sau da la un service de telefonie mobila si til va repara sau iti va spune ce sa faci
sper ca ti-am fost de ajutor