| Alex2312 a întrebat:

Am un Sony Ericsson xperia x8 si am o problema.Cand il deschide pe ecran imi apare Sony ericsson..asa aparea de cand l-am cumparat si apoi apare androidul care scrie GingerXperia.Sit tot apare asta cu GingerXperia de mai multe ori.Ce pot sa fac sa il repar?

2 răspunsuri:
| Alex2312 explică:

Am rezolvat problema..multumesc

| Methadona a răspuns:

Daca inca mai ai garantie la telefon si nu ai dat cu el de pamant sau sa fi dat cu pumnii in el sau sa nu fi lipit actipilde pe telefon poti sa il duci la reparat pe baza garantiei 100%100 va fi gratuita reparatie crede-ma...