| Norbert97 a întrebat:

Am un stick de la Vodafone cu internet 3G si as vrea sa conectez stickul pe telefonul meu(Vodafone 875 cu android 4.1). Am conectat o data stickul pe telefon dar nu mi-a recunoscut internetul. exista vreun driver pentru asa ceva ca sa imi mearga internetul pe telefon cu stick? !

Răspuns Câştigător
| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Ai nevoie sa cumperi de la Vodafone un stick special pentru android

1 răspuns:
| Christian826 a răspuns:

Daca inceric o revenire la setarile din fabrica poate teajuta insa sper ca stii ce inseamna sa faci asta
dar asa nu sunt sigur ca o sa mearga
insa cea mai usoara cale e sa te duci la Vodafone si sa ia un sick special pentru android