| spinteca a întrebat:

SALUT TPU! Am un stick de net de la digi cand am bagat cartela in telefon nu mia recunoscuto ce sa fac? PS am dual sim

4 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Probabil nu e decodat in reteaua lor...si eu am cartela de digi in stick dar functioneaza si pe telefon

| blacker a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci la acolo de unde ai luat-o si sa le zici problema ta si poate te vor ajuta! bafta.

| TataLeu a răspuns:

Ai nevoie de setari. le gasesti pe net la rds. am trecut prin aceeasi experienta. tel este dual sim ai grija ca trebuie sa setze rds ca si cartela 3g ca sa ia semnal

| OldSoul a răspuns:

Te duci la un service GSM si ii spui sa iti decodeze telefonul.
Funda?