| TronHD a întrebat:

am un telefon ACER Liquid Z6E si avea o problema cu demo mode si i-am dat restart din fabrica din setari...totul bine si frumos pana cand s-a deschis...imi cere contul de email care l-am avut pe el doar ca nu il mai tin minte si nu pot accesa telefonul daca nu pun acel email ce sa fac chiar nu vreau sa il duc la un service

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Descarci asta, îl pui pe un stick de maxim 4 giga.
Mufezi stick-ul la un cablu otg, si aprinzi telefonul.
Pe ecran îţi va aparea aplicaţia pentru instalare, dai ok, si te va trece peste ecranul de gmail, te duci la setări, account, şi stergi gmail. Succes
Link
https://drive.google.com/......RkNzg/view

Răspuns utilizator avertizat
| Mitica196 a răspuns:

Ai facut restart din fabrica din setari atunci vezi sa faci inregistrare ..adresa de email nou.

| TronHD explică (pentru Mitica196):

Pai asta e chestia ca nu ma lasa sa bag unu nou trebuie sa il bag pe cel vechi