| EleMeNt789456123 a întrebat:

am un telefon Alcatel onetouch l-am luat de la Orange acum 5 luni si acum nu-mi mai merge l-am lasat putin descarcat 3 zile nu-l am incarcat cand trebuia si acum e inchis si il bag la incarcat si eu zic ca se incarca pentru ca are un senzor mic albasatru si cand se incarca se aprinde ala dar nu se deschide! ce sa fac funda!

Răspuns Câştigător
| Madalynutza28 a răspuns:

Nu te panica! Si eu am avut! Nu are nici un senzaor! Trebuie doar sa il lasi la incarcat destul timp ca sa se poata incarca bateria!

Daca nu merge, il aprinzi prima data(chiar daca este descarcat) si ii pui incarcatorul. Daca se stinge sa nu merge trimite-mi mesaj(intri sa imi vezi profilul dupa care apesi pe casuta "Trimite mesaj") si iti voi spune! Funda?

| EleMeNt789456123 explică (pentru Madalynutza28):

Nu se deschide

| Madalynutza28 a răspuns (pentru EleMeNt789456123):

Oh, mai incearca! Nu stiu ce sa spun! In fine multumesc de funda!