| Stancu_Tudy_1969 a întrebat:

am un telefon Alcatel OT-2001 dar este pe Orange, nu merg alte retele precum Vodafone si Cosmote, cand bag cartele imi cere (Cheie Retea : )Informatii despre tel. IMEI-861292023468532 2001X-2BRGRO3. V-am pupat si multumesc de ajutor..sunteti de treaba.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Stai, nu inteleg, intrebi sau afirmi?
Din cate vad, telefonul este blocat pe Orange. O debolcare cred ca costa in jur de 100 lei.

| Stancu_Tudy_1969 explică:

Salut..cred ca intrebarea am pus-o gresit, e prima data cand pun o intrebare.Adica astept raspuns la asa ceva. Inca odata mii de scuze.