| Legenda a întrebat:

Am un telefon AllView a4duo de ceva timp. Aseara ma uitat pe youtoube, dar azi dimineata nu mai porneste...
Ce ar trebui sa ii fac? Am incercat de toate : am scos baterie am pus-o din nou, am scos cardul si simu, am pus telu la incarcat, am incarcat bateria separat

1 răspuns:
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

O resetare totala a androidului te va ajuta. Tine apasat butonul de pornire si tasta de volum jos in aceelasi timp.Ar trebui sa iti apara o lista de unde alegi wipe reset.
App daca ai buton home cand il aprinzi tine apasat butonul de pornire+tasta de volum jos+butonul home