| AndreiDxn a întrebat:

Am un telefon Allview a5 Smiley cu o memorie interna foarte mica... Am bagat un card de memorie in el dat nu stiu cum sa mut aplicatiile si jocurile. Precizez ca am folosit aplicatia app2sd si mai tin sa precizez ca am root-at telefonul, dar nu imi apare butonul "move to SD card". Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Si cu root si fara root, aplicatiile niciodata nu pot fi mutate catre cardul sd!

1 răspuns:
| xRapid1923 a răspuns:

Setări, stocare apoi dai pe locație de stocare implicită. Funda?