| LittleDog696 a întrebat:

Am un telefon (Allview Viper XPlus2) și-l țineam lângă leptop.Fiind deschis, s-a încins.Cu luminozitatea 0 apar linii pe ecran, când-l închid.La deschis apăs de câteva pentru a se deschide.Cineva mi-a zis că softul e cel afectat.Voi ce credeți? Cam cât ar dura să fie reparat?

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

E posibil daca s-a incins sa se fi stricat ceva din el de aia da dungi pe ecran.
indiferent de reparatie cu toate piesele langa tine mai mult de o zi nu dureaza reparatia dar aici poate sa fie pretul care nu-ti convine.