| Alexul99 a întrebat:

am un telefon Allview x2 soul lite si are android 5.0 lollipop, as vrea sa stiu daca pot actualiza androidul la 6, sau cat este maximul. Si cum..fiindca am inteles ca cu cat este androidul mai mare orice telefon merge mai bine, dau fundita, multumesc

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Daca din aplicatia actualizare software iti spune ca softul e la zi, lasa-l asa. Nu poti pune un Android de edge+ pe un procesor care nu suporta asta.